Korzystanie z witryny ekotechnologie.eu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.

OFERUJEMY

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

ZADAJ PYTANIE

wpisz wynik działania 6 + 2

Panele fotowoltaiczne i zestawy hybrydowe PC+PV


AKCJA PROMOCYJNA
UKŁADY HYBRYDOWE – POMPA CIEPŁA + PANELE PV


Firma Ekotechnologie Sp. z o.o. będąca Generalnym Sprzedawcą urządzeń firmy CLEEN Solair, przygotowała dla firm dealerskich i instalacyjnych „Akcję promocyjną układów hybrydowych”.


Pakiety Komfort

Powietrzna pompa cieplna CLEEN Solair zapewnia nawet przy najniższych temperaturach zewnętrznych przyjemne ciepło w całym domu. Potrafi jeszcze więcej: latem zadba ona o przyjemne klimatyzowanie pomieszczeń. Zasada jest taka, że im więcej modułów fotowoltaicznych na dachu, tym bardziej efektywna i większa jest domowa produkcja prądu. Pompy ciepła i panele PV CLEEN Solair występują w czterech pakietach. W skład pakietu wchodzą:
  • Wysoko wydajna pompa ciepła powietrze/woda o wysokim COP
  • Zestaw paneli PV wraz z inwerterami i akcesoriami montażowymi
  • Szafka natynkowa zawierająca niezbędny osprzęt do połączenia systemu paneli fotowoltaicznych z siecią energetyczną 230/400V wyposażona w automatykę oraz zabezpieczenia.Pakiety Aqua

Ciepła woda dla całej rodziny – z CLEEN Solair!

Nasza powietrzna pompa cieplna przygotowująca ciepłą wodę użytkową czerpie energię po prostu z powietrza. Pompę cieplną ustawia się wewnątrz budynku – pompa działa w połączeniu z dwoma lub czterema panelami fotowoltaicznymi. Pompy ciepła i panele PV CLEEN Solair występują w dwóch pakietach. W skład pakietów wchodzą:
  • Wysoko wydajna pompa ciepła powietrze/woda do produkcji ciepłej wody użytkowej
  • Zestaw paneli PV wraz z inwerterami i akcesoriami montażowymi
  • Szafka natynkowa zawierająca niezbędny osprzęt do połączenia systemu paneli fotowoltaicznych z siecią energetyczną 230/400V wyposażona w automatykę oraz zabezpieczenia.
PAMIĘTAJMY!!!

Energia słoneczna niewykorzystana przez pompy ciepła zostanie wykorzystana przez odbiorniki domowe!!!

Więcej szczegółów nt. systemu ‘CLEEN Solair’ znajdą Państwo na stronie www.cleensolair.pl


* ceny euro przeliczane są wg średniego kursu sprzedaży NBP